Hakkımızda

  • Ana Sayfa
  • /
  • Hakkımızda

Makina, İnşaat, Enerji, Hırdavat ve Nalburiye sektörlerinde yüz yıla yaklaşan ticari geçmişiyle faaliyetlerini sürdüren Reis Makina; Makita, Knipex, Oerlikon, Kipor, Optimum, Stark, Lavorwash, Leica ve Virax gibi küresel büyüklükte birçok markanın Türkiye Genel Distribütörüdür. Kendi bünyesinde oluşturduğu; Craft, Turcoboor, Kama By Reis, Full Power, Biglift,  Welder gibi birçok önemli marka ile birlikte sunulan geniş ürün yelpazesi ile sektöre önemli bir hizmet sunmaktadır. 

Metal İşleme Makinaları, Elektrikli El Aletleri, Jeneratör ve Güç Ekipmanları Endüstriyel Ürünler, Kaynak Ekipmanları, Bahçe Aletleri, El Aletleri, Yıkama Makinaları, İş Güvenliği Ekipmanları Reis Makina’ nın müşterilerine sunduğu başlıca ürün gruplarıdır. Çeşidi 20.000’i aşan zengin ürün yelpazesiyle, Reis Makina, bulunduğu sektörün lider kuruluşudur. Topçu Ailesi’nin sektörde oluşturduğu tarihsel güveni, ticari başarısıyla ve yenilikçi anlayışıyla geleceğe taşıyan Reis Makina, kurumsal kimliğini 2008 yılında ISO 9001 belgesini de alarak sağlamlaştırmıştır. Yeteneklerin geliştirildiği, katılımın ve ekip çalışmasının özendirildiği Reis Makina’ da öncelikli amaç; sektörün talep ve ihtiyaçlarını karşılayan doğru atılımlar yaparak, alanında en kaliteli ürünleri, rasyonel fiyat ve maksimum hizmet politikasıyla pazara sunmaktır.

Reis Makina’ nın sektöre kazandırdığı en önemli markalardan olan Craft; alanında dünyanın en büyük üreticileri ile ortak mühendislik çalışmaları ve geliştirmeler yapılmasıyla yüksek kalite standartlarında bir marka olarak oluşturulmuştur. Piyasa ihtiyaçlarına göre kendini geliştirerek sektöre katkı sağlayan ve çözüm üreten Craft markasında sektörel temas hep güçlü tutulmakta, kullanıcıların talep ve önerileri marka çalışmalarının temelini oluşturmaktadır. Dünya çapında önemli üreticilerin yanı sıra yerli üreticilerle de ortak projeler yürütülerek yerli üretime de destek sağlanan marka bünyesindeki birçok yerli ürün, Reis Makina’ nın güçlü satış ağı ve sektör tecrübesi ile iç piyasada daha geniş noktalara erişebilmekte ve dış piyasaya da pazarlanarak ülke ekonomisine katma değer sağlamaktadır.

Geniş servis ağı ile tezgâh kullanıcılarını satış sonrasında da yalnız bırakmayan Reis Makina, bölge servisleri ve bölge servislerini destekleyen güçlü merkez servis yapısıyla Craft markasının sektörde emin adımlarla ilerlemesine katkı sağlamakta, Türkiye’nin her yerine özenle hizmet vermektedir. Yüklü yedek parça stoku ile çalışan, konusunda uzman kadrosuyla serviste güven sağlayan Reis Servis ile birlikte satış sonrası hizmet kalitesi en yüksek markalardan biri olan Craft, satış hacmiyle birlikte servis hizmetini de genişletmeye ve hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir.

Reis Makina Craft markası ile birlikte sektör yatırımlarını geçmiş yıllara göre önemli ölçüde arttırarak alanındaki büyümesini de hızlandırmıştır. Takım tezgâhları sektörü yatırımlarına devam ederek sürdürülebilir bir büyüme hedefleyen Reis Makina, üretimin olduğu her alana ve ülke ekonomisine katma değer sağlamaya devam edecektir.

;