Servis Talep Formu - Craft
Craft

Servis Talep Formu


Yerinde servis hizmeti verdiğimiz ürünler için aşağıdaki prosedür geçerlidir. Yerinde servis hizmeti verilmeyen, küçük ebatlı ve hafif ürünlerimizi sizlere en yakın Craft servisine götürebilir, servislerimizden hizmet alabilirsiniz. Yerinde servis hizmeti verilen/verilmeyen ürünlerimizi buradan görebilirsiniz.
Kurulum hizmeti verdiğimiz ürünlerde ilk kurulum işlemi ücretsizdir. Küçük ebatlı, hafif veya kuruluma ihtiyaç duyulmayan ürünlerimizde ise ilk kurulum hizmeti verilmemektedir. Bu ürünlerde yine de kurulum desteği almak isterseniz merkez servisimizle iletişime geçebilir, uzaktan telefon/görüntülü konuşma ile destek alabilirsiniz. Kurulum hizmeti verilen/verilmeyen ürünlerimizi buradan görebilirsiniz.
Ürünümüz garanti süresi içinde, üretim hatalarından kaynaklanan arızalar için servis hizmetimiz ücretsizdir. Ancak kullanım, operatör, şebeke elektriği, yer değiştirme veya taşıma, yetkili servis dışı müdahale, bakım koşullarının uygulanmamasından vs. kaynaklanan arızalar garanti kapsamını içermemektedir.
Garanti kapsamı haricindeki Müdahale başlangıç saatini takiben 1 saatlik servis hizmeti 250 TL’dir. İlave her saat için servis hizmet bedeli 100 TL’dir. Servis hizmet bedellerine yol ve konaklama bedelleri dâhil olmayıp servis faturasına ilave edilecektir. Parça değişimi gereken durumlarda parça fiyatı ayrıca tahsil edilir. Fiyatlara KDV dâhil değildir. NOT: “YETKİLİ SERVİSİN DIŞINDAKİ YAPILAN MÜDAHALELER SONUCUNDA OLUŞAN PROBLEMLER İÇİN YUKARIDA BELİRTİLMİŞ OLAN ÜCRETLERİMİZ GEÇERLİ DEĞİLDİR”

Topçular Endüstriyel Üretim ve Yatırım A.Ş

Abdurrahmangazi Mah. İmamoğlu Sok. No: 6/C 34887 Sancaktepe / İstanbul / TÜRKİYE

Tel: +90 850 222 86 28 / Dahili: 7350

Eposta: servis@craftmakina.com

Web: www.craftmakina.com

Servis şartlarını okudum/anladım ve kabul ediyorum